Zarządzanie najmem

Posiadasz mieszkanie na wynajem? Powierz je nam w opiekę. My kompleksowo zajmiemy się najmem, a Ty będziesz się cieszył stałym i gwarantowanym przychodem z czynszu.

KRÓTKOTERMINOWY & DŁUGOTERMINOWY

Zazwyczaj posiadanie mieszkania na wynajem to dodatkowa inwestycja i źródło przychodu. W idealnym scenariuszu mieszkanie zawsze jest wynajęte, a najemca płaci regularnie i nie sprawia żadnych kłopotów. Często jednak rzeczywistość nie jest tak idealna i pojawiają się przestoje w najmie lub problemu z płatnościami. Wszystkie te problemy są szczególnie uciążliwe zwłaszcza wtedy, kiedy właściciel mieszkania jest zajęty, gdyż prowadzi inną działalność zawodową bądź pracuje.

PRZEJĘCIE NIERUCHOMOŚCI

Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z opieką nad mieszkaniem i będziemy w stałym kontakcie

STWORZENIE OFERTY

Zadbamy o odpowiednie przygotowanie mieszkania do najmu, zdjęcia, dekorację, publikację ogłoszeń oraz weryfikację najemców

OBSŁUGA I WYNAJEM

Przejmiemy od Ciebie wszystkie obowiązki związane z opieką nad mieszkaniem i będziemy w stałym kontakcie

OFERTA STANDARDOWA

Kliknij w ikone i pobierz ofertę

Oro Investment

OFERTA ROZSZERZONA

Kliknij w ikone i pobierz ofertę

Bardzo polecam usługi ORO Investment mam przyjemność współpracować z panem Dawidem który jest bardzo rzetelnym oraz profesjonalny w swoim fachu wszystkie informacje są jasne, czytelne i na czas pan Dawid jest w stanie rozwiązać wszystkie nadarzające się sprawy związane z zarządzaniem Nieruchomoscia
Polecam

Raf Nie

Opinie Google

Serdecznie polecam.
Pan Dawid, z którym mamy przyjemność współpracować ma świetny kontakt z klientem, jest profesjonalny i bardzo nam pomógł wypełnić wszystkie formalności.
Współpraca na najwyższym poziomie.

Magda

Opinie Google

Jestem zadowolony z wyboru firmy ORO Investment. Współpraca z profesjonalistami to przyjemność, a tak właśnie postrzegam firmę, która zadbała o mnie – nie do końca zorientowanego klienta przeprowadzając przez cały proces. Na plus również postawa Pana Dawida, który wykazał się maximum skupienia i cierpliwości pomagając i wyjaśniając wszelkie nieścisłości. Polecam!

Krzysztof

Opinie Google