Zarabiaj do 12%
w skali roku,
inwestując grupowo w nieruchmości
już od 1000 złotych

Dlaczego ORO CFI PSA?

Postanowiliśmy założyć spółkę Oro CFI PSA (czyli, ORO Crowdfund Investing Prosta Spółka Akcyjna) w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynkowe oraz ubogą ofertę tradycyjnych instrumentów oszczędnościowych. W czasach w których wychodząc z jednego kryzysu musimy mierzyć się z następnym, w czasach nieustannych podwyżek cen, stóp procentowych, dwucyfrowej inflacji. Zdecydowaliśmy wykorzystać nasze doświadczenie oraz wiedzę o rynku nieruchomości. Umożliwiło nam to stworzenie instrumentu inwestycyjnego, który jest zyskowny, jest idealną alternatywą dla lokat i obligacji, ale przede wszystkim jest transparentny i odporny na zawirowania rynkowe.

Celem spółki jest zrzeszanie osób poszukujących alternatywy oraz świadomych, że nieruchomości to jedna z najlepszych form inwestowania. Jednak w dzisiejszych czasach trudno jest zajmować się nieruchomościami na własną rękę. Jak mówi przysłowie „W grupie siła”, dlatego dajemy Ci możliwość inwestowania w nieruchomości z osobami takimi jak Ty. Przy niewielkim nakładzie finansowym zakupujesz akcje spółki i stajesz sie pasywnym inwestorem, zyskując o wiele więcej niż w przypadku lokat bankowych czy obligacji. Natomiast spółka Oro Investment wnosi doświadczenie i know-how oraz jest gwarantem wykonania projektu.

Jak to działa?

i

Zakupujesz akcje spółki ORO CFI PSA podpisując umowę na 24 miesiące. Otrzymujesz stałe oprocentowanie w wysokości 8% w skali roku.
Z możliwością zarobku dodatkowych 4%
z tytułu dywidend.

Inwestujesz pasywnie.Dlatego proces związany ze znalezieniem, zakupem, wyremontowaniem oraz finalną sprzedażą zostawiasz specjalistą jakimi jest zespół firmy ORO INVESTMENT

Pierwsze odsetki otrzymujesz
już po 12 miesiącach. Następnie odsetki wypłacane są w transzach kwartalnych.
Po upływie czasu inwestycji spółka ORO INVESTMENT odkupuje od ciebie
akcje i otrzymujesz swój wkład

Oro Investment

Dlaczego warto?

ZYSK

Zyskujesz więcej niż na lokatach bankowych, obligacjach czy funduszach inwestycyjnych.

BEZOBSŁUGOWOŚĆ

Inwestując grupowo nie musisz znać
sie na nieruchmościach. Wszystkim zajmuje się doświadczony operator.

NISKI PRÓG WEJŚCIA

Możesz inwestować od 1000 zł, umowa zawarta jest na 24 miesiące z możliwością odnowienia, pierwsze odsetki wypłacamy po 12 miesiącach a kolejne co 3 miesiące

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze kompetencje i doświadczenie zapewnią Ci komfort i spokój. Dodatkowo jesteś akcjonariuszem spółki, dlatego masz wgląd we wszystkie plany i raporty

Dlaczego warto?

Przewidywane zyski

Wykresy przedstawiają szacowany zysk NETTO oraz BRUTTO.
Dotyczy
to tradycyjnych form inwestowania oraz zysku z inwestycji grupowej.

Inwestor decydujący się na zakup akcji spółki Oro CFI PSA otrzymuje stałą stopę zwrotu na poziomie 8% BRUTTO. Jest to nieporównywalnie więcej od tego co możemy otrzymać na lokatach bankowych czy Obligacjach Skarbu Państwa (wykres uwzględnia ostatnie podwyżki oprocentowania). Dodatkowo Oro Investment jako doświadczony operator zajmuje się przebiegiem inwestycji. Oznacza to, że inwestycja grupowa jest całkowicie bezobsługowa dla inwestora. Czego nie można powiedzieć o zakupie mieszkania pod wynajem.

Dodatkowo w ramach korzyści jako inwestor otrzymujesz prawo pierwokupu wyremontowanych mieszkań w preferencyjnych cenach!

Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66§ 1 Kodeksu cywilnego. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu cywilnego.

ZOSTAŃ NASZYM INWESTOREM JUŻ DZIŚ

TO BARDZO PROSTE! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI,
A MY ZADBAMY O WSZYSTKIE FORMALNOŚCI

MOŻESZ SKORZYSTAĆ RÓWNIEŻ Z FORMULARZA KONTAKTOWEGO

NAPISZ DO NAS