INWESTOWANIE ZAGRANICZNE

Marbella

Marbella to urokliwe miasto położone na południowym wybrzeżu Hiszpanii, w regionie Andaluzja. Ze względu na malownicze plaże, doskonałą pogodę i bogate życie nocne, Marbella jest popularnym miejscem turystycznym. Jednocześnie, to także świetne miejsce do zainwestowania w nieruchomości, z uwagi na stabilny rynek nieruchomości, szybko rozwijającą się infrastrukturę i różnorodność oferowanych nieruchomości. Bez wątpienia, Marbella to idealne miejsce dla inwestorów poszukujących połączenia piękna hiszpańskiej kultury z perspektywami inwestycyjnymi.

Co robimy?

Załatwimy za ciebie wszelkie formalności, przelot oraz nocleg. Nasi ludzie na miejscu wybiorą dla ciebie idealną nieruchmość

W 2022 roku w Andaluzji odnotowano już 70 tysięcy transakcji kupna nieruchomości, co wskazuje na wzrost zainteresowania inwestowaniem w nieruchomości na tym terenie. Podczas dokonywania zakupu warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji nieruchomości, takiej jak Oro Investment, aby mieć pewność, że inwestycja będzie opłacalna i bezpieczna.

Według raportu „Marbella Property Market 2022”, opublikowanego niedawno, w Marbelli w ostatnich kilkunastu miesiącach notuje się wzrost sprzedaży nieruchomości. Agencja Oro Investment z szeroką siecią kontaktów w regionie może pomóc w znalezieniu odpowiedniej oferty i przeprowadzeniu bezpiecznej transakcji.