CHORZÓW

ul. KATOWICKA 52

CENTRUM

Ta neorenesansowa kamienica znajduje się przy ulicy Katowickiej 52 w Chorzowie. Jest to jedna z najbardziej uczęszczanych ulic Śląska. Codziennie przejeżdża tędy około 50 tysięcy osób w komunikacji miejskiej, samochodach oraz pieszo. Dodatkowo lokalizacja ta jest scisłym centrum Chorzowa w sąsiedztwie Teatru Rozrywki. Rynek oraz centrum przesiadkowe w odległości 100 metrów od obiektu, daje nam pełen dostęp do infrastruktury miejskiej i kulturalnej.

KATOWICE 

ul. BOGUSŁAWSKIEGO 3

ŚRÓDMIEŚCIE

Ta neoklasyczna kamienica znajduje się przy ulicy Bogusławskiego 2 w Katowicach. Wybudowanie kamienicy datuje się na 1915 rok. Największą zaletą budynku jest lokalizacja. Znajduje się on bowiem w  Środmieściu Katowic, blisko najważniejszych dróg komunikacyjnych. Kolejnym plusem jest cicha okolica, ogrodzony teren z parkingiem i ogrodem.

CHORZÓW

ul. KATOWICKA 58

CENTRUM

Ta kamienica w stylu secesyjnym znajduje się przy ulicy Katowickiej 58 w Chorzowie. Jest to jedna z najbardziej uczęszczanych ulic Śląska. Codziennie przejeżdża tędy około 50 tysięcy osób w komunikacji miejskiej, samochodach oraz pieszo. Dodatkowo lokalizacja ta jest scisłym centrum Chorzowa w sąsiedztwie Teatru Rozrywki. Rynek oraz centrum przesiadkowe w odległości 100 metrów od obiektu, daje nam pełen dostęp do infrastruktury miejskiej i kulturalnej.

KATOWICE

ul. MARIACKA 20

CENTRUM
Ta kamienica znajduje się przy ulicy Mariackiej 20 w Katowicach. Lokalizacja to główna deptak w aglomeracji ślaskiej. Mariacka to znana ulica rozrywkowa w Katowicach. Jest ona niejako swoistą wizytówką miasta. Duża ilość turystów, mnogość lokali gastronomicznych oraz strategiczne umiejscowienie zapewnia obłożenie przez cały rok. Dodatkowo w kamienicy funkcjonuje klub nocny Cooler Club. Wybudowanie kamienicy datuje się na 1901 rok.
CHORZÓW

ul. POWSTAŃCÓW 2

CENTRUM
Ta neorenesansowa kamienica znajduje się przy ulicy Powstańców 2 w Chorzowie. Zlokalizowana jest w scisłym centrum Chorzowa w sąsiedztwie urzędu miasta oraz rynku głównego. Centrum przesiadkowe w odległości 100 metrów od obiektu, daje nam pełen dostęp do infrastruktury miejskiej i kulturalnej. Warto zaznaczyć, że nawet podróż komunikacja miejską do centrum serca Śląska jakim są katowice nie trwa dłużej niż 25 minut. Wybudowanie kamienicy datuje się na 1898 rok.
KATOWICE

ul. PONIATOWSKIEGO 22

ŚRÓDMIEŚCIE

oniatowskiego 22 to także wyjątkowa nieruchomość ze względu na swój styl. Jest to willa z 1930 roku, należąca do tzw. Katowickiej Moderny, co czyni ją jednym z ciekawszych obiektów architektonicznych w Katowicach. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się park Kościuszki, idealne miejsce do spacerów i odpoczynku, a także wygodny dojazd do autostrady A4.