katowice poniatowskiego 22

OFERTA SPRZEDAŻY

KATOWICE ul. PONIATOWSKIEGO 22

01 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

450m2

02 POWIERZCHNIA CAŁKOWITA

550m2

03 ROK BUDOWY

1930

POZNAJ BLIŻEJ OFERTĘ

O INWESTYCJI

Budynek zlokalizowany w centrum miasta w dzielnicy willowej tzw. moderna Katowic, wspaniała komunikacja, bliskość Parku Kościuszki oraz głównych dróg wylotowych (autostrada a4)

Willa z lat 30 XX wieku.

Dostępne miejsca parkingowe. To doskonałe miejsca zarówno dla ludzi poszukujących mieszkania dla siebie jak i pod kątem inwestycyjnym. Centralna lokalizacja, bliskość urzędów i obiektów administracyjnych sprawia, iż ten budynek to również dobre miejsce na biuro i siedzibę firmy.

katowice poniatowskiego 22

LOKALIZACJA I CZAS REALIZACJI

OFERTA

Oferta dotyczy kondygnacji od 1 do 3, w sprzedaży dostępne jest 9 lokali. Kawalerki o powierzchni 20 m2 oraz mieszkania o powierzchni od 32 do 126 m2 (jako pakiety 2 mikro kawalerek lub samodzielne mieszkanie), a także 2 lokale usługowe. Mieszkania dostępne w standardzie do remontu.

CZAS REALIZACJI

2 kwartał 2022

ŚREDNIA CENA ZA M2

6500 zł

DOSTĘPNE LOKALE

RENOWACJA 

NASZ STANDARD

Remont kamienicy przywraca jej dawnego ducha oraz nowy blask, powodując, iż staje się ona jednocześnie budynkiem w pełni nowoczesnym. Efekt ten uzyskujemy dzięki odrestaurowaniu elewacji i wnętrza oraz całkowitej wymianie instalacji elektrycznej i wodnej.

Staramy się korzystać z najnowocześniejszych proekologicznych rozwiązań i instalować rozwiązania związane tylko z czystą energią. Stolarka okienna jest wykonywana w trosce o zachowanie jak najlepszego współczynnika filtracji powietrza.

Często nasi klienci nie chcą marnować czasu na wykończenie mieszkania. Na życzenie klienta możemy zadbać o kompleksową aranżację lokalu wraz z umeblowaniem, dekoracją i wyposażeniem.Instalujemy płytki, panele, drzwi oraz wykańczamy łazienki.

Pozostaje tylko wybrać meble i można się wprowadzić.

 

 Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66§ 1 Kodeksu cywilnego. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu cywilnego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ NAPISZ DO NASZ