OFERTA SPRZEDAŻY

CHORZÓW  ul. POWSTAŃCÓW 2

01 POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

850m2

02 POWIERZCHNIA CAŁKOWITA

1040m2

03 ROK BUDOWY

1905

POZNAJ BLIŻEJ OFERTĘ

O INWESTYCJI

Budynek znajduje się w samym sercu Chorzowa, w odległości 50m od Urzędu miasta oraz rynku. Ok. 100 m od tętniącej życiem ulicy Wolności. Doskanały dostęp zarówno do komunikacji miejskiej oraz dróg wylotowych w kierunku Katowic i Bytomia. Budynek w kształcie litery C. Na dole 3 lokale usługowe. Dwie klatki schodowe. Dostępne miejsca parkingowe. To doskonałe miejsca zarówno dla ludzi poszukujących mieszkania dla siebie jak i pod kątem inwestycyjnym. Według wielu raportów Chorzów odznacza się nawyższym potencjałem wzrostu wartości nieruchomości oraz rentowności najmu. Centralna lokalizacja, bliskość urzedów i obiektów administracyjnych sprawia, iż ten budynek to również dobre miejsce na biuro i siedzibę firmy.

LOKALIZACJA I CZAS REALIZACJI

OFERTA

Obecnie oferta dotyczy pięter od 1-3, w sprzedaży dostępne są 22 lokale. Kawalerki o powierzchni 19 m2 oraz mieszkania o powierzchni od 26 do 65 m2 (jako pakiety 2 mikro kawalerek lub samodzielne mieszkanie), a także 3 lokale usługowe. Mieszkania przygotowywane są w standardzie „pod klucz”.

Na życzenie klienta możemy wydać lokal nie wyremontowany.

CZAS REALIZACJI

1 kwartał 2022

ŚREDNIA CENA ZA M2

4500 zł

DOSTĘPNE LOKALE

RENOWACJA 

NASZ STANDARD

Remont kamienicy przywraca jej dawnego ducha oraz nowy blask, powodując, iż staje się ona jednocześnie budynkiem w pełni nowoczesnym. Efekt ten uzyskujemy dzięki odrestaurowaniu elewacji i wnętrza oraz całkowitej wymianie instalacji elektrycznej i wodnej.

Staramy się korzystać z najnowocześniejszych proekologicznych rozwiązań i instalować rozwiązania związane tylko z czystą energią. Stolarka okienna jest wykonywana w trosce o zachowanie jak najlepszego współczynnika filtracji powietrza.

Często nasi klienci nie chcą marnować czasu na wykończenie mieszkania. Instalujemy płytki, panele, drzwi oraz wykańczamy łazienki. Pozostaje tylko wybrać meble i można się wprowadzić.

Na życzenie klienta możemy zadbać o kompleksową aranżację lokalu wraz z umeblowaniem, dekoracją i wyposażeniem.

 

 Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66§ 1 Kodeksu cywilnego. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu cywilnego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I JESTEŚ ZAINTERESOWANY NASZĄ OFERTĄ NAPISZ DO NASZ